MENÜ

HAKKIMIZDA

Aydında Dans Kursu ve Müzik Eğitimi Veriyoruz

Pera Dans Müzik olarak Aydın'da dans kursu ve müzik eğitimi veriyoruz. Her biri alanında uzman dans eğitmenleri, koreograflar ve eğitim danışmanları ile dans etme algısını değiştirmek, her yaştan insana dansı sevdirmek için kurulduk.

Sosyal Latin, Salon, Serbest Stil, Halk Dansları kategorilerinde toplam 38 dalda eğitim verirken Aydın'ın en gözde mahallesi olan Mimar Sinan'da kurulan eğitim merkezimiz Aydın ve çevre illerden dans eğitimi almak isteyen kişilere diledikleri danslarda özel programlar hazırlayarak uluslararası standartlarda kurs hizmeti vermekte. Ayrıca sahne şovlarından gösteri hizmetlerine kadar farklı alanlarda da kişisel ve kurumsal organizasyon desteği sunmaktayız. 

Bunun yanı sıra müzik eğitimleri veren kuruluşumuz müziğe olan ihtiyaca inancımız ve bu ihtiyacı en etkin şekilde giderecek donanımlı eğitim kadromuz, her yaş grubundaki kursiyerlere eğitim verecek alt yapıya sahip, eğitim fakültesi ve konservatuar mezunu, pedagojik formasyon eğitimlerini tamamlamış eğitmenlerden oluşmaktadır. Müzik eğitimlerimizi Aydında kendi yerimizde vermekte ve gitar, keman, flüt gibi çeşitli enstrümanların eğitimini vermekteyiz.

En önemli gurur tablomuz, faaliyette olduğumuz süre içerisinde, eğitim verdiğimiz kursiyerlerimizin bir kısmı, müziği gerek amatör gerekse profesyonel anlamda hayatına dahil ederken, bir kısmının da akademik eğitimlerini tamamlayarak yeni müzisyenler yetiştirmeye devam ediyor olmasıdır.